В навечерието на един от най- светлите празници в нашия календар – 1 ноември – Ден на народните будители, ученици от нашето училище изнесоха литературно- музикална програма. Посланието на децата е да помним, тачим и почитаме нашите будители. Нека помним този ден, нека той живее във всеки от нас със светлия огън и дух, който ни завещаха тези велики българи.
Училищна спартакиада⚽🏐 🏆 Учениците от шести клас предизвикаха останалите ученици в училище на спортен празник 🏃♀️🏃♂️. ⚽🏐 Спартакиадата…
Училищна спартакиада⚽🏐 🏆 Учениците от шести клас предизвикаха останалите ученици в училище на спортен празник 🏃♀️🏃♂️. ⚽🏐 Спартакиадата включваше различни интересни игри и много настроение 😄🎉. Разделени на отбори, те играха футбол ⚽ и волейбол 🏐. 👧🧒 Прогимназиалните...




