Футболна училищна лига
⚽🏆 На 28.05. от 10:00 часа ОУ „Христо Ботев“ ще се включи във Футболна лига на шампионите ⚽🥇 съвместно с още 5 училища 🏫:
🔹 СУ „Владимир Комаров“ – В. Търново
🔹 ОУ „Иван Рилски“ – Балван
🔹 ОУ „П. Р. Славейков“ – Церова Кория
🔹 ОУ „Неофит Рилски“ – Килифарево
🔹 ОУ „Д-р П. Берон“ – Дебелец
🍀 Успех на всички участници! ⚽👏



